Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergenti si dezinfectanti speciali

Număr anunț
DA22374705
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BISTRITA-NASAUD (CUI 8883551)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.654,82 RON
Valoare atribuită
5.654,82 RON
Data publicării
11.02.2019 08:44
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.654,82 RON

din 5.654,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.