Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 40,0% sub estimat

Servicii de Medicina Muncii

Număr anunț
DA21450018
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PRINCIPELE SERBAN GHICA SI PRINCIPESA ARISTITA GHICA SIHLEA (CUI 22811844)
Furnizor / câștigător
CLINICA TINEREŢII SRL (CUI 32530072)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
1.560 RON 40,0% sub estimat
Data publicării
11.10.2018 13:47
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 11:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560 RON

din 2.600 RON estimat 40,0%

Adjudecat la 60,0% din estimat · economie 1.040 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.