Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERDELE SI ACCESORII PENTRU GRADINITA SI SCOALA NADES

Număr anunț
DA22520004
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NADES (CUI 29034133)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39515100-6 · Perdele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.602,26 RON
Valoare atribuită
2.602,26 RON
Data publicării
04.03.2019 10:15
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.602,26 RON

din 2.602,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.