Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNATI DE PORC AFUMATI, COSTITA AFUMATA, SALAM DE PORC, PARIZER TOP PORC, CRENVURSTI GROSI.

Număr anunț
DA22519116
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR (CUI 6631434)
Furnizor / câștigător
FERMA ZOOTEHNICA SRL (CUI RO4949971)
Cod CPV
15131130-5 · Carnati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,80 RON
Valoare atribuită
282,80 RON
Data publicării
04.03.2019 09:36
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282,80 RON

din 282,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.