Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pulpa vita

Număr anunț
DA22517578
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
ANA BIANCA S.R.L. (CUI RO15367359)
Cod CPV
15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68 RON
Valoare finală
68 RON
Data publicării
04.03.2019 07:33
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.