Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNE DE PUI

Număr anunț
DA22517031
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr 23 Cluj-Napoca (CUI 17968541)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
794,90 RON
Valoare atribuită
794,90 RON
Data publicării
01.03.2019 16:26
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

794,90 RON

din 794,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.