Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LICEUL TEORETIC C.A ROSETTI
- Număr anunț
- DA22367067
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC C.A ROSETTI (CUI 4203920)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
- Cod CPV
- 33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.457,15 RON
- Valoare atribuită
- 2.457,15 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 08:29
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.457,15 RON
din 2.457,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro