Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,9% sub estimat
SEPARATOARE BIBLIORAFT 105*240MM 100/SET ELBA E-06806-BL
- Număr anunț
- DA22366890
- Autoritate contractantă
- Comuna Coroiesti (Primaria Coroiesti Jud. Vaslui) (CUI 3394090)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140,05 RON
- Valoare atribuită
- 124,72 RON 10,9% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2019 08:05
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
124,72 RON
din 140,05 RON estimat
10,9%
Adjudecat la 89,1% din estimat · economie 15,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.