Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pui grill

Număr anunț
DA22499256
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Bacau (CUI 4455390)
Furnizor / câștigător
TONORATIC COM SRL (CUI 36457160)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480,90 RON
Valoare atribuită
480,90 RON
Data publicării
27.02.2019 15:57
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480,90 RON

din 480,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.