Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mere

Număr anunț
DA22517623
Autoritate contractantă
Gradinita "Csillagvar (CUI 4367450)
Furnizor / câștigător
SZEKELY A. CSABA (CUI RO18528484)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
398 RON
Valoare atribuită
398 RON
Data publicării
04.03.2019 07:43
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 16:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

398 RON

din 398 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.