Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Sursa Corsair TX-M Series TX550M, 550W, semi-modulara, 80 Plus Gold, Eff. 90%, Active PFC, ATX12V v
- Număr anunț
- DA22313065
- Autoritate contractantă
- I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 362,84 RON
- Valoare finală
- 362,84 RON
- Data publicării
- 30.01.2019 14:41
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 17:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.