Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie tonere

Număr anunț
DA22375332
Autoritate contractantă
Oras Zlatna (CUI 4331031)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.618,71 RON
Valoare atribuită
8.618,71 RON
Data publicării
11.02.2019 09:21
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.618,71 RON

din 8.618,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.