Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie toner compatibil imprimanta Brother DCP-L5500DN - 4 buc.
- Număr anunț
- DA22375090
- Autoritate contractantă
- SD3 SALUBRITATE SI DESZAPEZIRE S3 SRL (CUI 37804020)
- Furnizor / câștigător
- TOKO SRL (CUI RO6118600)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196,80 RON
- Valoare atribuită
- 196,80 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 09:07
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
196,80 RON
din 196,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro