Ofertă acceptată Cumpărare directă

Varta Multi Incarcator 57671 - 8 porturi si Display cu LCD

Număr anunț
DA22522676
Autoritate contractantă
CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO2746784)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
31158100-9 · Incarcatoare de baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,98 RON
Valoare atribuită
167,98 RON
Data publicării
04.03.2019 11:56
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,98 RON

din 167,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.