Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Ach. servicii de supraveghere lucrări
- Număr anunț
- DA21451760
- Autoritate contractantă
- Comuna Poiana Ilvei (Consiliul Local Poiana Ilvei Bistrita Nasaud) (CUI 15606693)
- Furnizor / câștigător
- CONSECO LEADER SRL (CUI RO27717873)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.000 RON
- Valoare finală
- 35.000 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 14:47
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.10.2018 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.