Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Briosa cacao 60g, Franzela alba 500g
- Număr anunț
- DA22521162
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2,COMUNA FILIPESTII DE PADURE (CUI 29038860)
- Furnizor / câștigător
- TREI BRUTARI S.A. (CUI RO23784748)
- Cod CPV
- 15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216,65 RON
- Valoare atribuită
- 216,65 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 11:01
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
216,65 RON
din 216,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro