Ofertă acceptată Cumpărare directă

Orink OR-101R00474/LX3260/DR Unitate cilindru negru Compatibil LX 3215-DR

Număr anunț
DA22370279
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Crisan Criscior (CUI 4374016)
Furnizor / câștigător
ANDONET TOTAL SRL (CUI ro15771488)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242,02 RON
Valoare atribuită
242,02 RON
Data publicării
08.02.2019 11:28
Termen limită
13.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242,02 RON

din 242,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.