Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,6% sub estimat

Paine alba batuta ( coapta in cuptor de caramida )

Număr anunț
DA22518841
Autoritate contractantă
Colegiul Economic "Iulian Pop (CUI 4722480)
Furnizor / câștigător
ONCOS PROD SRL (CUI RO15111694)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22,80 RON
Valoare atribuită
22,20 RON 2,6% sub estimat
Data publicării
04.03.2019 09:24
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22,20 RON

din 22,80 RON estimat 2,6%

Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 0,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.