Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panificatie Grad p.p.''Ciprian Porumbescu''

Număr anunț
DA22516679
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 23 TEDI (CUI 24918848)
Furnizor / câștigător
ROXION DESFACERE S.R.L. (CUI 39845477)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
376,60 RON
Valoare atribuită
376,60 RON
Data publicării
01.03.2019 14:58
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

376,60 RON

din 376,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.