Ofertă acceptată Cumpărare directă

pulpe de pui cng

Număr anunț
DA22513878
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNIC BUZAU (CUI 4299666)
Furnizor / câștigător
GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI RO5288797)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,73 RON
Valoare atribuită
266,73 RON
Data publicării
01.03.2019 11:49
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,73 RON

din 266,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.