Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Multifunctionala HP LaserJet Pro MFP M180n, Laser, Color, Format A4

Număr anunț
DA22371322
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
A & A COMPUTERS SHOP SRL (CUI RO26194571)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
755,46 RON
Valoare atribuită
755,46 RON
Data publicării
08.02.2019 12:27
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

755,46 RON

din 755,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.