Ofertă acceptată Cumpărare directă

Creion (Pix) corector, cu bila de agitare, 8 ml, Paper-Ex

Număr anunț
DA22523243
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
30192160-0 · Corectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,47 RON
Valoare atribuită
4,47 RON
Data publicării
04.03.2019 12:18
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,47 RON

din 4,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.