Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat

ANIOSYME XL3 - DEZINFECTANT DETERGENT ENZIMATIC CONCENTRAT PENTRU INSTRUMENTAR

Număr anunț
DA22517819
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.188 RON
Valoare atribuită
5.180 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
04.03.2019 08:18
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.180 RON

din 5.188 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 8 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.