Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale igiena

Număr anunț
DA22519910
Autoritate contractantă
Scoala de Pregatire a Agentilor Politiei de Frontiera "Avram Iancu" Oradea (CUI 4208501)
Furnizor / câștigător
OMCRO SRL (CUI RO14998190)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658,80 RON
Valoare atribuită
658,80 RON
Data publicării
04.03.2019 10:10
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658,80 RON

din 658,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.