Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CAMINE CANALIZARE+PACHET CONSUMABILE 3

Număr anunț
DA22518706
Autoritate contractantă
COMUNA FANTANELE (CUI 17749029)
Furnizor / câștigător
HYDRO FLUID EXPERT SRL (CUI RO27980275)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.592,56 RON
Valoare atribuită
13.592,56 RON
Data publicării
04.03.2019 09:16
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.592,56 RON

din 13.592,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.