Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale consumabile de birou

Număr anunț
DA22517310
Autoritate contractantă
COMUNA OITUZ (CUI 4455234)
Furnizor / câștigător
SMART OFFICE SRL (CUI RO22397816)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.909,66 RON
Valoare atribuită
1.909,66 RON
Data publicării
02.03.2019 11:40
Termen limită
07.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.909,66 RON

din 1.909,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.