Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fluture rigips plastic; Melc rigips metal; Diblu pentru polistiren ,80mm

Număr anunț
DA22371525
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
Furnizor / câștigător
CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI RO15955022)
Cod CPV
44531100-2 · Holz-suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,20 RON
Valoare atribuită
124,20 RON
Data publicării
08.02.2019 12:40
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,20 RON

din 124,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.