Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii pentru intocmire Plan de mobilitate urbana
- Număr anunț
- DA22364670
- Autoritate contractantă
- ORASUL RUPEA (CUI 4443388)
- Furnizor / câștigător
- INFO-AGRO BUSINESS SOLUTION SRL (CUI RO23927872)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79.500 RON
- Valoare finală
- 79.500 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 14:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.