Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHITANTIER - A6, 2ex, autocopiativ, inseriat si personalizat

Număr anunț
DA22524713
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 IASI (CUI 32215474)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92,50 RON
Valoare atribuită
92,50 RON
Data publicării
04.03.2019 13:16
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92,50 RON

din 92,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.