Ofertă acceptată Cumpărare directă

DILUANT KOBER D551 0.9L

Număr anunț
DA22524633
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC MECANIC MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843426)
Furnizor / câștigător
ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
Cod CPV
44832200-3 · Diluanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,80 RON
Valoare atribuită
16,80 RON
Data publicării
04.03.2019 13:13
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,80 RON

din 16,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.