Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEDALII SI TROFEE CUPA MARTISORULUI, CUPA PRIMAVERII, CUPA DURAZIV

Număr anunț
DA22524091
Autoritate contractantă
Directia Judeteana De Sport Vrancea (CUI 4350599)
Furnizor / câștigător
MARPLUS SRL (CUI RO15963777)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348,61 RON
Valoare atribuită
348,61 RON
Data publicării
04.03.2019 12:53
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348,61 RON

din 348,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.