Ofertă acceptată Cumpărare directă

coperti arhivare

Număr anunț
DA22523761
Autoritate contractantă
GARDA NATIONALA DE MEDIU - COMISARIATUL GENERAL (CUI 15378153)
Furnizor / câștigător
REMANTIZ SRL (CUI RO33869442)
Cod CPV
22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.329,50 RON
Valoare atribuită
4.329,50 RON
Data publicării
04.03.2019 12:40
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.329,50 RON

din 4.329,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.