Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pompa SEG.40.15.2.50B si autocuplaj
- Număr anunț
- DA22522436
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- SIALCO TRADING SRL (CUI RO5247150)
- Cod CPV
- 42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.527,20 RON
- Valoare finală
- 9.527,20 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 11:47
- Data finalizării
- 04.03.2019 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.