Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție de servicii de tipărire suport de curs, ghiduri și manuale (1685 de buc)

Număr anunț
DA22519660
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN BACAU (CUI 4278736)
Furnizor / câștigător
PROGO OFFICE SRL (CUI 35709596)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106.458,30 RON
Valoare atribuită
106.458,30 RON
Data publicării
04.03.2019 09:59
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106.458,30 RON

din 106.458,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.