Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADRENALINA sol.inject. 1mg/ml x 100 fiole

Număr anunț
DA22519555
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN ALBA (CUI 7422967)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
626 RON
Valoare atribuită
626 RON
Data publicării
04.03.2019 09:54
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

626 RON

din 626 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.