Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pubela cu capac | Tomberon cu capac | Cos de gunoi cu capac - GENSINI, verde, 100 litri
- Număr anunț
- DA22517852
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- QUANTAS WORKS SRL (CUI RO29391055)
- Cod CPV
- 39224340-3 · Pubele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80 RON
- Valoare atribuită
- 80 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 08:20
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
80 RON
din 80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro