Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament revista Ferma

Număr anunț
DA22489674
Autoritate contractantă
COMUNA CABESTI (PRIMARIA COMUNEI CABESTI) (CUI 5518519)
Furnizor / câștigător
COMISION DIC SRL (CUI RO1833173)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295,80 RON
Valoare atribuită
352 RON
Data publicării
27.02.2019 08:28
Termen limită
04.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352 RON

din 295,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.