Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari de constructii de structuri metalice pentru panouri informative
- Număr anunț
- DA20415108
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
- Furnizor / câștigător
- TAIV DAVID-LUCAS SRL (CUI RO35911969)
- Cod CPV
- 45223000-6 · Lucrari de constructii de structuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103.041 RON
- Valoare finală
- 103.041 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 14:32
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.