Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire Studiu de Fezabilitate pentru Modenizare Drum de Interes Local si Studii de specialitate

Număr anunț
DA22521555
Autoritate contractantă
COMUNA BERCA (CUI 3662665)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.000 RON
Valoare atribuită
57.000 RON
Data publicării
04.03.2019 11:14
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.000 RON

din 57.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.