Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reductor O2 pentru ventilator transport (cu cupla iesire DIN, O2 minim 15l/min, iesire reglabila pe

Număr anunț
DA22519112
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
42124300-7 · Piese pentru pompe de aer sau de vid, pentru compresoare de aer sau de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.645 RON
Valoare atribuită
2.645 RON
Data publicării
04.03.2019 09:35
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.645 RON

din 2.645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.