Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lubrifiant 5 Way Spray LOCTITE 8201 - 400 ml

Număr anunț
DA22509133
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ASPAD COM SRL (CUI 12863889)
Cod CPV
24951120-2 · Unsoare siliconica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
401,76 RON
Valoare atribuită
401,76 RON
Data publicării
28.02.2019 15:50
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 14:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

401,76 RON

din 401,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.