Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera vanatoare PNI Hunting 300C cu INTERNET + abonament 2 ani internet, foto pe telefon, email
- Număr anunț
- DA22526535
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- ONLINESHOP SRL (CUI RO16306031)
- Cod CPV
- 35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.999,72 RON
- Valoare atribuită
- 1.999,72 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 14:26
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.999,72 RON
din 1.999,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro