Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET BIROTICA
- Număr anunț
- DA22524474
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ROMULUS GUGA (CUI 29032884)
- Furnizor / câștigător
- FULL OFFICE SRL (CUI RO32123940)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 301,93 RON
- Valoare atribuită
- 301,93 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 13:08
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
301,93 RON
din 301,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro