Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tensiometre + termometre + glucometre conform anunt ADV1063408

Număr anunț
DA22521235
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.740,48 RON
Valoare atribuită
1.740,48 RON
Data publicării
04.03.2019 11:04
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.740,48 RON

din 1.740,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.