Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificari, întretineri si reparatii la 145 adaposturi de protectie civila din Galati

Număr anunț
DA22355900
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
GALINTERMEDIA SRL (CUI RO28151704)
Cod CPV
71315400-3 · Servicii de inspectare si verificare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102.950 RON
Valoare atribuită
102.950 RON
Data publicării
06.02.2019 13:58
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102.950 RON

din 102.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.