Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet imprimari

Număr anunț
DA22518304
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
Furnizor / câștigător
LIBRARIILE COMPAS S.R.L. (CUI RO27242324)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78,85 RON
Valoare atribuită
78,85 RON
Data publicării
04.03.2019 08:52
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78,85 RON

din 78,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.