Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router Wireless MikroTik RB951G-2HnD, Gigabit, 1xUSB, Antena interna 2.5 dBi
- Număr anunț
- DA22509751
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Sfantul Nicolae (CUI 29078547)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 310,07 RON
- Valoare atribuită
- 310,07 RON
- Data publicării
- 28.02.2019 19:31
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
310,07 RON
din 310,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro