Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POLIZOR MAKITA CU ACUMULATORI DGA 452 INCLUDE 2AC LI-I 18V/3AH
- Număr anunț
- DA22508210
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
- Cod CPV
- 42630000-1 · Masini-unelte de prelucrare a metalelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.596,42 RON
- Valoare atribuită
- 2.596,42 RON
- Data publicării
- 28.02.2019 14:51
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.596,42 RON
din 2.596,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro