Ofertă refuzată Cumpărare directă

Vouchere de vacanta pe suport hartie

Număr anunț
DA21803979
Autoritate contractantă
Comuna Cosmesti (Primaria Cosmesti) (CUI 3655943)
Furnizor / câștigător
PLUXEE ROMANIA S.R.L. (CUI RO11071295)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,87 RON
Valoare finală
7,87 RON
Data publicării
20.11.2018 15:02
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
25.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.