Ofertă refuzată Cumpărare directă

Combustibil Termic Lichid

Număr anunț
DA21801391
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE BIHOR (CUI 11320930)
Furnizor / câștigător
VOTROM SRL (CUI 16415594)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.360 RON
Valoare finală
24.360 RON
Data publicării
20.11.2018 13:42
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
25.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.